Depp ve eski eşi arasında gerilim tırmanıyor!

Johnny Depp, eşiyle ilişki yaşadığını iddia ettiği Musk'ı tehdit etti.


Hollywood'un dünyaca ünlü ismi Johnny Depp şu sıralar filmleriyle değil özel hayatıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Depp ve Amber Heard arasındaki gerilim giderek tırmanırken şimdi de Depp ve Elon Musk arasında yaşanan ağız dalaşı gündeme damga vurdu. Depp'in, olaylı bir şekilde ayrıldığı eşi Amber Heard ile yasak aşk yaşadığı öne sürülen Elon Musk'ın, cinsel organını kesmekle tehdit ettiği ortaya çıktı.

Depp, Heard ile Musk arasında bir ilişki olduğunu iddia etmiş, Tesla'nın CEO'su Musk ise bu iddiaları reddetmiş ve 'Johnny ile evliyken Amber ile kesinlikle bir ilişki yaşamadım, bu tamamen yalan' demişti.

Depp'in The Sun'a kendi hakkında 'eşini döven' ifadelerini kullandığı için açtığı davada geçen hafta Depp'in Lady Gaga 'nın eski nişanlısı Christian Carino'ya bir mesaj yazarak Musk'ın cinsel organını kesmekle tehdit ettiği açığa çıktı.

SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk'ın Depp'e kafes dövüşü yapmayı teklif ettiği 'Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin' diyerek tehdide alaycı bir şekilde karşılık verdi.