Derin Sular'dan yeni poster ve fragman

Alicia Vikander ve James McAvoy’lu “Derin Sular”dan yeni fragman var!Geçtiğimiz sene Toronto, Hamburg ve Varşova film festivallerinde, ülkemizde de Filmekimi’nde gösterilen “Derin Sular”dan yeni bir fragman ve poster yayınlandı.

Oscar ödüllü oyuncu namıdiğer yeni Lara Croft Alicia Vikander ve Altın Küre adayı James McAvoy ’un başrollerini paylaştığı filmin kadrosunda Alexander Siddig , Celyn Jones , Reda Kateb , Jannik Schümann ve Godehard Giese gibi oyuncular da yer alıyor. J.M. Ledgard’ın aynı isimli romanından uyarlanan filmin senaryosunu Erin Dignam kaleme alırken, yönetmenliğini ise “Paris, Texas”, “Arzunun Kanatları” ve “Bolluk Ülkesi” gibi filmlerle tanıdığımız Alman yönetmen Wim Wenders üstleniyor. 

Filmin konusuna gelince;

İngiliz James More (James McAvoy) , Afrika'nın doğu kıyısında esir tutulmaktadır. Penceresi bile olmayan bir odada tutsak olan James, cihadçı askerlerin elindedir ve senaryo oldukça karamsardır. Aynı anlarda Grönland Denizi'nde binlerce mil uzakta bulunan Danielle Flinders (Alicia Vikander) ise benzer bir tehlikeye atılmıştır. Genç kadın okyanus tabanına bir denizaltı ile inmek üzeredir. Zorlu durumları sırasında ikisi de bir önceki yıldaki Noel'i düşünmektedir. Geçen yıl Noel zamanı ikili Fransa sahilindeki tesadüfi bir karşılaşma sonucu tanışarak bir araya gelmiş ve yoğun bir romantizm yaşamışlardır.

Türkiye vizyon tarihi henüz belli olmayan “Derin Sular”, Amerika’da 13 Nisan’da gösterime girecek.