Dert Bende'den vizyon öncesi son fragman!

Komedi filmi Dert Bende filminden vizyon öncesi son fragman da geldi.


Yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan 'ın oturduğu ve senaryosunu Muammer Tali 'nin kaleme aldığı komedi filmi Dert Bende'den vizyon arifesinde son fragman paylaşıldı.

Başrollerinde ilk kez Hayat Türküsü dizisiyle tanıdığımız ve Vuslat dizisiye bambaşka bir rolle ekranlarda yer alan Ümit Kantarcılar ; Seksenler dizisinin Başkomiser Rıza'sı Onur Dilber ve Yeni Gelin dizisinin güzel oyuncusu Jessica May 'in yer aldığı komedi filminde diğer rollerde Sermet Yeşil , Ahu Sungur , Cihan Albayrak , Diren polatoğulları, Enis Yıldız , Yavuz Pekdiker , Serdar Yeğin ve aynı zamanda filmin senaristi de olan Muammer Tali yer alıyor.

Kenan, Cem ve Mert iyi günde, kötü günde birbirlerinin yanında olan üç yakın arkadaştır. Kenan ve Cem, Mert'in evleneceğini öğrendiklerine duruma el atmaya karar verir. Arkadaşlarının mutsuz bir evlilik yapmasını engellemek isteyen Kenan ve Cem, kirli işlerle uğraşan Ejder'in de yardımı ile Mert'i kaçırır. Ancak Ejder'in yardımı işlerin karışmasına neden olur. Ekrem adında bir adamın karısı kaçırılmıştır ve Ekrem'in fidyecilere vereceği para Ejder'in eline geçer. Bunun üzerine Ekrem, Mert'i rehin alır ve genç adamın serbest bırakılması için Kenan ve Cem'den parayı bulup karısını kurtarmalarını ister. Arkadaşlarını kurtarmak için harekete geçen Kenan ve Mert bu sırada tesadüfen peşindeki silahlı adamlardan kaçan Pelin ile tanışır. Güçlerini birleştirmeye karar veren Kenan, Cem ve Pelin, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Dert Bende, 4 Ekim Cuma günü sinemalarda...