Diş tedavilerinde uzman hekim kadromuza güvenin

İzmir’de hizmet vermekte olan kliniğimiz bünyesinde İzmir diş hekimi uzmanlarından, alanında tecrübe sahibi hekimler ile hastalarımıza hizmet sunmaktayız.


Ağız sağlığına yönelik farklı uzmanlık alanları ile çalışmakta olan hekimlerimiz arasında ihtiyaca göre yönlendirme de yapılmaktadır.

Diş kaplama, lamine gibi tedavilerin yanı sıra alternatif tedavileri ile bilinmekte olan İmplant tedavileri de etkili bir biçimde yürütülmektedir. Hastalarımız ile yaptığımız ilk görüşme sonrasında ağız içerisinde yapılabilecek işlemler ile ilgili görüşmeler sağlanarak, önceliklerin belirlenmesinin ardından tedavilere de başlanmaktadır.

İzmir İmplant

İzmir İmplant diş yaptırmak isteyen hastalarımızın, bir ya da birden fazla dişi için İmplant tedavileri uygulanabilmektedir. Bu tedaviler içerisinde tercih edilecek yöntemler ise hasta ve hekim iş birliği ile belirlenmektedir.

İmplant tedavilerinde birden fazla uygulama yöntemi bulunmaktadır. Diş kökünün altına yerleştirilecek olan yapay kökün yerleştirilme süreci göz önünde bulundurularak normal kesim ya da lazer kesim gibi işlemler yapılabilmektedir.

Klasik yöntem içerisinde diş köklerine uygulanan kesme ve dikme işlemleri sonrasında ağrı ya da apse durumları söz konusu olabildiği için genellikle lazer kesim uygulamalar önerilmektedir. Kesme işlemi lazer ile yapılması nedeniyle hem daha kısa sürede hem de ağrısız bir biçimde yürütülmektedir.

Lamine Diş İzmir

Lamine diş uygulamaları, diş kaplamalarda bilinen en eski yöntemlerden birisidir. Bu klasik yöntem, kliniğimizdeki geniş teknolojik olanaklar sayesinde yeni yöntemler ile uygulanmakta ve oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Lamine diş yaptırmak isteyen hastalarımızın Lamine diş İzmir tercihleri içerisinde bulunacak uzman diş hekimi kadrolarımızla işlemler oldukça hızlı bir biçimde tamamlanmaktadır. Bu sayede hem zamandan tasarruf ederken hem de ağrı ya enfeksiyon gibi durumlar oluşmadan tedaviler tamamlanabilmektedir.

İmplant Diş İzmir

İmplant diş tedavilerinde kullanılmakta olan lazer yönteminde İmplant olarak kullanılan malzeme, titanyumdan yapılmış malzemelerdir. Bu nedenle ağız içerisinde uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir

İmplant tedavisinde kullanılmakta olan titanyum İmplant diş İzmir tercihleri içerisinde ortak olarak kullanılmakta olan bir malzemedir. Fakat işlemin en doğru bir biçimde yapılması için alanında uzman bir hekim tarafından yapılması gerekmektedir. Bu nedenle kliniğimizde İmplant tedavisini uygulamakta olan hekimlerimiz alanlarında önemli tecrübeler elde ederek mesleklerine başlamışlardır.

İzmir Zirkonyum Kaplama

İzmir zirkonyum kaplama diş tedavileri, İmplant ve lamine uygulamalarına alternatif olarak kullanılmakta olan bir diş kaplama yöntemidir. Zirkonyum malzemesinin genel özelliği, kişinin kendi diş minesi ile uyumlu bir diş yüzeyinin yapılabilmesidir.

Zirkonyum tedavisindeki bu özellik sayesinde en doğal görüntü sağlanabilmektedir. Tedavi sonrasında hastalarımızın diş yaptırdıkları anlaşılmamakta, kendi dişlerine oldukça yakın bir görüntü sunulabilmektedir.

İzmir Lamine Diş

Lamine diş tedavileri uygulanırken, diş kökünde porseleni tutaca kadar bir diş kalması istenmektedir. Bu tedavi tamamen yapılması durumunda ise takma diş olarak yapılabilmektedir.

İzmir lamine diş tedavilerinde, tedavinin uygulanabilir olma durumunu kontrol etmek üzere ön muayene yapılmaktadır. Bu muayene sonrasında dişlerin uygun olması halinde gerekli ölçüler alınarak kısa sürede tedaviler tamamlanmaktadır.

İmplant Fiyatları

İmplant fiyatları tedaviye ve kişinin taleplerine göre değişkenlik göstermektedir. İmplant tedavilerinde klasik yöntem kullanıldığında daha ekonomik fiyatlar söz konusu olurken, lazer yönteminde daha yüksek maliyetli ödemeler gerekli görülmektedir.

İmplant tedavisinde fiyat belirlenirken aynı zamanda kaç işlem yapıldığına bağlı olarak da değişiklik söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle net fiyatı öğrenmek için diş hekimlerimiz ile ön muayene sonrasında görüşme yapmanız gerekmektedir.

Türkiye Diş İmplant

İmplant tedavisinde Türkiye içerisinde kullanılmakta olan pek çok alternatif yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler öncelikle diş hekimlerimizin önerileri ile ardından hastalarımızın talepleri ile belirlenmektedir. Türkiye diş İmplant tedavisine başvuran hastalarımız için diş hekimlerimiz tarafından bilgilendirme yapılmakta ve sonrasında tedavi süreçleri planlanmaktadır.

İmplant tedavisi yapılırken aynı zamanda diş köklerinde herhangi bir problem olması ya da çene yapısında bozulmaların olması fark edildiğinde öncelikle bu tedavilerin yapılmasına yönelik yönlendirme sağlanmakta, sonrasında tedaviler daha sağlıklı bir biçimde sonlanmaktadır.

Zirkonyum Diş İzmir

Zirkonyum diş İzmir tedavi seçeneklerinde tamamen diş kökünün kaybedilmemiş olması istenmektedir. Tamamen kaybedilen dişlerde, zirkonyum tedavisi zorlayıcı olmakta ya da yapılamaması durumunda farklı tedavilere yönlendirilme sağlanmaktadır.

Bu nedenle tedavilere geç kalmamak için öncelikle ağız ve diş sağlığınızı kontrol ettirmek üzere kliniğimize başvurmanızı öneririz.