Dizi furyası dinmek bilmiyor!

Çağan Irmak'ın yeni dizisi 'Gülizar' bu akşam Kanal D'de başlıyor.


O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Çağan Irmak ’ın yönettiği “Gülizar” adlı yeni dizi, bu akşam ilk bölümüyle Kanal D’de başlıyor. 

Şarkı söylemekten vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesini anlatan dizinin başrollerini Farah Zeynep Abdullah ile Ömer Berk Cankat paylaşıyor.

Filmin diğer rollerinde ise Ebru Cündübeyoğlu , Sevtap Özaltun , Şerif Sezer , Berkay Ateş , Zuhal Gencer ve Berk Erçer var.

Filmin konusu

Gülizar (25) İzmir’in fakir bir mahallesinde, annesinin onu emanet ettiği Suzan’la (40) birlikte yaşamaktadır, müzik onun için çok önemlidir ve en büyük hayali bir gün iyi bir şarkıcı olmaktır.

Suzan, Şerif’in işlettiği pavyonda çalışmaktadır ancak Şerif’in gözü Gülizar’dadır. Suzan’dan Gülizar’ı pavyona getirmesini ister. Gülizar’ın bir diğer derdi ise kendisiyle evlenmek isteyen yaşı geçkin Bahri Bey’dir. Gülizar, başındaki bu dertlerden kurtulmak isterken hayatı tahmin edemeyeceği şekilde değişir. Öz babası süt-peynir fabrikaları sahibi zengin iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir, kendisini görmek istemekte ve artık onların çiftliğinde yaşamasını vasiyet etmektedir. Çiftliğin kâhyası ve Gülizar’ın varlığını yıllardır bilen kâhya Veysel’in oğlu Murat, Gülizar çiftliğe geldiği andan itibaren ona vurulur ancak ortada bir sorun vardır; kendisi Mehmet Rıfat’ın kızı Mine ile nişanlıdır. Gülizar çiftlikte hayallerine ulaşmaya çabalarken hem geçmişteki hem yeni edindiği düşmanlarla mücadele edecek, bir yandan da Murat’a duyduğu aşkla sarsılacaktır.