Doktor Strange filminden dublajlı yeni fragman

Marvel’dan muazzam bir macera geliyor.


Benedict Cumberbatch “Doktor Strange” rolüyle bir kez daha seyircisini büyülemeye hazırlanıyor. Merakla beklenen filmden Türkçe dublajlı ikinci fragman yayınlandı. Olağanüstü bir macera-fantastik film olarak duyrulan “Doktor Strange” zengin kadrosuyla da beklentileri yükseltiyor. 

Yönetmenliği Scott Derrickson 'ın üstlendiği filmde Benedict Cumberbatch'ın yanı sıra Chiwetel Ejiofor , Rachel McAdams , Benedict Wong , Michael Stuhlbarg , Scott Adkins , Benjamin Bratt ile Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton  gibi yıldız oyuncular yer alıyor.

Marvel’dan “Doktor Strange”, korkunç bir araba kazasından sonra ellerini kullanamamaya başlayan dünyaca ünlü sinir cerrahı Dr. Stephen Strange’in değişen hayatının hikâyesini konu alıyor. Geleneksel tıp işe yaramayınca Doktor Strange, iyileşme ümidiyle çareyi sıra dışı yerlerde arar ve Kamar-Taj olarak bilinen gizemli topraklara ulaşır. Ancak, burasının sadece bir iyileşme merkezi değil, aynı zamanda gerçekliğimizi yok etmek üzerine kurulu, görülmemiş karanlık güçlere karşı bir savaş cephesi olduğunu çok geçmeden öğrenecektir. Kısa sürede olağanüstü güçler edinen Strange, şöhret ile statü dolu yaşamına geri dönmekle her şeyi geride bırakarak var olan en güçlü büyücü olarak dünyayı korumak arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır. 4 Kasım 2016’da vizyona girecek olan Marvel’dan “Doktor Strange” filminde Strange’in bu tehlikeli, şaşırtıcı ve tamamen akıl almaz yolculuğuna siz de katılın. 

Film ülkemizde 4 Kasım 2016'da vizyona girecek.