Doktor Strange filminden Türkçe afiş!

Merakla beklenen filmden paylaşımlar var.


“Doktor Strange” filminin oyuncuları arasında Benedict Cumberbatch , Chiwetel Ejiofor , Rachel McAdams , Benedict Wong , Michael Stuhlbarg , Scott Adkins , Benjamin Bratt ile Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton yer alıyor. Yönetmenliği Scott Derrickson üstlenirken yapımcılık Kevin Feige ’e ait.

Marvel’dan “Doktor Strange”, korkunç bir araba kazasından sonra ellerini kullanamamaya başlayan dünyaca ünlü sinir cerrahı Dr. Stephen Strange’in değişen hayatının hikâyesini konu alıyor. Geleneksel tıp işe yaramayınca Doktor Strange, iyileşme ümidiyle çareyi sıra dışı yerlerde arar ve Kamar-Taj olarak bilinen gizemli topraklara ulaşır. Ancak, burasının sadece bir iyileşme merkezi değil, aynı zamanda gerçekliği yok etmek üzerine kurulu, görülmemiş karanlık güçlere karşı bir savaş cephesi olduğunu çok geçmeden öğrenecektir. Kısa sürede olağanüstü güçler edinen Strange, şöhret ile statü dolu yaşamına geri dönmekle her şeyi geride bırakarak var olan en güçlü büyücü olarak dünyayı korumak arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

4 Kasım 2016’da vizyona girecek olan Marvel’dan “Doktor Strange” filminde Strange’in bu tehlikeli, şaşırtıcı ve tamamen akıl almaz yolculuğuna siz de katılın.