Dolittle'dan ilk fragman!

Robert Downey Jr. başrollü Dolittle'dan ilk fragman ve poster paylaşıldı.


Marvel Sinematik Evreni'nin başarılı ve taze emekli oyuncusu Robert Downey Jr. 'ın başrolünde yer aldığı, İngiliz yazar Hugh Lofting 'in hikayelerinin ana karakteri Dr. John Dolittle'ın maceralarını anlatan Dolittle'dan ilk fragman ve poster yayınlandı.

 

Karısının ölümünden sonra konuşabildiği hayvan dostlarıyla inzivaya çekilen veteriner Dr. John Dolittle'ın, genç Kraliçe Victoria'nın amansız bir rahatsızlığa yakalanmasının akabinde, kendisini bu duruma bir deva bulmak için büyük bir maceranın içerisine girdiği filmin kadrosunda Robert Downey Jr.'ın yanı sıra Antonio Banderas , Michael Sheen , Jessie Buckley , Ralph Ineson gibi isimler yer alırken, filmin orijinal seslendirmelerinde ise Tom Holland , Rami Malek , Emma Thompson , Ralph Fiennes , Marion Cotillard , Carmen Ejogo , Octavia Spencer , Kumail Nanjiani , Selena Gomez görev alıyorlar.

Stephen Gaghan 'ın yönettiği ve senaryosunu Hugh Lofting'in kitabından uyarladığı filmde Robert Downey Jr. Dr. Dolittle, Jessie Buckley Kraliçe Victoria, Michael Sheen Mudfly, Ralph Ineson Arnall Stubbins ve Antonio Banderas ise filmin kötü karakteri Rassouli'yi canlandırırken; Tom Holland Jip, Rami Malek Chee-Chee, Emma Thompson Polynesia, Ralph Fiennes Barry, Octavia Spencer Dab-Dab, Selena Gomez Betsy, John Cena ise Yoshi karakterlerini seslendiriyorlar.

Dolittle, 17 Ocak 2020 tarihinde Türkiye sinemalarında vizyonda olacak.