Dostumun Yolculuğu'ndan ilk fragman!

Sevimli ve vefakar dostlarımızı sinemaya taşıyan filmden ilk fragman geldi.


W. Bruce Cameron 'ın çok satan kitaplarından uyarlanan filmin devam halkası olan Dostumun Yolculuğu'ndan altyazılı ilk fragman ve Türkçe poster paylaşıldı.

Gail Mancuso’nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunda W. Bruce Cameron, Maya Forbes , Cathryn Michon ve Wallace Wolodarsky 'nin imzaları bulunuyor. Filmin kadrosunda ise Marg Helgenberger , Dennis Quaid , Josh Gad, Betty Gilpin , Henry Lauve, Kathryn Prescott gibi isimler yer alırken sevimli dostumuz Bailey'i Josh Gad seslendiriyor.

Bazı dostluklar vardır ki ömürlüktür. Fakat bazı dostluklar da vardır ki ömürleri de aşar. 2017 yılında vizyona giren Can Dostum / A Dog's Purpose'ın devam filmi olarak çekilen Dostumun Yolculuğu'nda, sevimli köpek Bailey, yeni ailesinin yanına taşınır ve onlarla hayal bile edilemeyecek güçlü ve sarsılmaz bir bağ kurar.

Bailey 'çocuk' dediği Ethan'ın ve Ethan'ın karısı Hannah'nın Michigan'daki çiftliğinde çok güzel bir hayat yaşamaktadır. Hatta yeni bir oyun arkadaşı bile vardır: Ethan ve Hannah'nın küçük torunları CJ. Fakat şöyle bir sorun vardır: CJ'in annesi Gloria CJ'i götürmeye karar verir. Bailey'nin ruhu, yeni bir hayat için bu hayatı terk etmeye hazırlanırken, Ethan'a CJ'i bulacağına ve ne pahasına olursa olsun onu korumaya söz verir.

Dostumun Yolculuğu 28 Haziran 2019'da sinemalarda olacak.