Dünyaca ünlü 55 yaşındaki aktör ikiz babası olacak!

Ünlü aktör George Clooney, ikiz bebek babası oluyor.


George Clooney ve eşi Amal Clooney ikiz bebek bekliyor. Çiftin haziranda bebeklerine kavuşacakları öğrenildi.

The Talk's adlı talk şov programının sunucusu Julien Chen, George Clooney’ye haberi doğrulattıktan sonra programında çiftin ikiz bebek beklediği bilgisini verdi. CBS kanalında yayınlanan programda Cher, “Beyonce ikiz bebek bekleyen tek süper star değil. George ve Amal Clooney’i tebrik ederim” diyerek ikizlerin haziranda doğacağını açıkladı.

Geçen hafta, 55 yaşındaki aktör George Clooney ile birlikte Barcelona Havalimanı’nda görüntülenen 39 yaşındaki insan hakları avukatı Amal Clooney’nin göbeği dikkat çekmiş ve hamilelik söylentileri daha da yaygınlaşmıştı.

George Clooney’nin yakın arkadaşlarından oyuncu Matt Damon da ET Canada’ya verdiği röportajda, “George adına heyecanlıyım. Amal harika biri. George büyük ikramiyeyi kazandı. Çünkü Amal dikkat çekici bir kadın. Birlikte harika ebeveyn olacaklar. Bu çocuklar çok şanslı” açıklamasını yaptı.

George ve Amal Clooney çifti, Eylül 2013’te bir yardım etkinliğinde ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışmıştı. Nisan 2014’te nişanlanan çift, aynı yıl 27 Eylül’de de evlendi.

George Clooney, daha önce verdiği röportajlarda tekrar evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı kesinlikle düşünmediğini söylemişti.