Dünyanın En Güzel Gülüşü’nden ilk görseller

Tuba Ünsal'ın yeni filminden ilk kareler yayınlandı.Başrollerinde Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu ’nun yer aldığı, senaryo ve yönetmenliği Uğur Yağcıoğlu’na ait olan Dünyanın En Güze Gülüşü’nün çekimlerinden ilk kareler yayınlandı. 9 Ekim’de seyirciyle buluşmaya hazırlanan filmin çekimleri İstanbul ve Amsterdam’da yapıldı.

Dünyanın En Güzel Gülüşü, arkadaşlıkla başlayan, sonunda aşkın bambaşka bir haline dönüşen bir modern zaman masalı.

Bugün artık aşkın, ilişkilerin çöktüğüne inanan ve alabildiğine hoyrat yaşayan Hakan, hayattan beklentisini azaltmış Derya ve onların çocuk özlemi ile başlayan, sonunda bir masal haline gelen aşklarını konu edinen Dünyanın En Güzel Gülüşü hayatın kendisi kadar can acıtan bir film.

“Aşk, hipermetrop bir hadise, yani yakını görememek” diyen film, yanı başında duranı fark edenlerin neler yapabileceğini gösteriyor. Derya ve Hakan yeni bir şey yaşamak için yola çıkıyor ve insanlığın en eski duygusunu yeniden keşfediyor.

Dünyanın En Güzel Gülüşü, hayatı, ilişkileri çözdüğünü düşünen ve en başından beri var olan hisleri görmezden gelmeye alışmış günümüz insanının mutlaka görmesi gereken bir hikâye. Ünlü şarkıcı Mehmet Erdem ’in de duygu dolu şarkılarıyla eşlik ettiği film 9 Ekim’de sinemalarda.