Düzenbazlar'dan yeni fragman!

Anne Hathaway ve Rebel Wilson'lı Düzenbazlar'dan yeni fragman geldi.


Ödül avcısı güzel ve başarılı oyuncu Anne Hathaway ve “Pitch Perfect” serisinden aşina olduğumuz Rebel Wilson’ın başrollerini üstlendiği suç ve komedi filmi “Düzenbazlar”dan yeni fragman görücüye çıktı.

Yönetmenliğini Chris Addison ve Anne Dudley 'in üstlendiği ve orijinal fikri Frank Oz'a ait filmin senaryosunu Jac Schaeffer kaleme almış.

Filmde Hathaway ve Wilson ikilisine ikilisine Tim Blake Nelson , Alex Sharp , Ingrid Oliver , Emma Davies ve Douggie McMeekin gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Dirty Rotten Scoundrels'ın yaptığı ve başrolleri Steve Martin ile Michael Caine’in paylaştığı 1988 yapımı suç ve komedi filmi “Kirli, Çürük ve Adi”nin filminin yeniden fakat bu sefer kadın odaklı uyarlamasında, iki dolandırıcı kadının kin duydukları erkeklerin hayatlarını mahvetmek uğruna birlikte verdikleri mücadeleye tanık olacağız. Anne Hathaway ve Rebel Wilson’ın canlandırdığı karakterler dolandırıcılıkta usta olan iki kadındır. Biri daha düşük, diğeri daha yüksek standartlara sahip olan iki kadın, onlara zarar veren erkekleri alt etmek için birlikte çalışma kararı alır.

Düzenbazlar, 31 Mayıs tarihinde vizyona girecek.