Ekip iş başında!

Sevilen seri film 'Mission Impossible 7' ekibi sevenleri için bir araya geldi.


Mission Impossible serisinin yönetmeni Christopher McQuarrie , Mission Impossible 7 ekibinin yer aldığı bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraf özellikle yardımcı yönetmen Mary Boulding'i kutlama amacıyla paylaşıldı ve şu sözler paylaşımda yer aldı: 'Muhteşem Mary Boulding'i tebrik ediyorum. Birinci yardımcı yönetmen göreviyle çalıştığı ilk set deneyimindeki 100. gününü kutluyorum. İmkansızı yönettiği için hepimiz Mary'nin önünde saygıyla eğiliyoruz. -Tüm ekip'

Coronavirüs salgını henüz başladığı zamanlarda çekimleri için hazırlık yapılan ve İtalya yolundan geri dönmek zorunda kalan Mission Impossible 7 ekibi, setten bir fotoğrafla karşımıza çıkıyor. Fotoğrafta Mary Boulding ve Christopher McQuarrie'nin yanı sıra Tom Cruise , Simon Pegg , Rebecca Ferguson , Ving Rhames ve Esai Morales yer alıyor. Boulding'in daha önce de 1917, Star Wars: The Rise of Skywalker, Dumbo ve Succession setlerinde deneyimi olduğu biliniyor.

M:I7'ın oyuncu kadrosunda ayrıca Hayley Atwell , Pom Klementieff , Vanessa Kirby , Indira Varma , Rob Delaney , Cary Elwes , Mark Gatiss , Charles Parnell ve Angela Bassett yer alacak. Mission Impossible serisi 7. ve 8. filmle kaldığı yerden devam ediyor. Ethan Hunt ve ekibi, dünyanın dört bir yanında yeni maceralara ve tehlikeli görevlere atılıyorlar. Seriye ait son film olan Mission Impossible Fallout, hem eleştirmenler, hem de izleyicilerin gözdesi olmuştu. Tom Cruise ve Christopher McQuarrie, bunun ardından iki film için birden anlaşma imzaladı.

Mission Impossible 7, 27 Mayıs 2022 tairihinde vizyonda olacak.