Emma Corrin'in yeni projesi belli oldu!

Emma Corin, Lady Chatterley's Lover uyarlamasında yer alacak.


Bol ödüllü İngiliz yapımı The Crown dizisinde canlandırdığı Lady Diana ile yıldızı parlayan Emma Corrin , izleyiciyle bu defa bir uyarlama ile buluşacak. Mustang filmiyle tanınan Laure de Clermont-Tonnerre 'un yöneteceği Lady Chatterley's Lover filmi için Altın Küre ödüllü Emma Corrin ile görüşüldüğü açıklandı.

İngiliz yazar D.H. Lawrence'ın aynı adlı romanından David Magee tarafından sinemaya uyarlanacak film zenginlik ve ayrıcalıklarla dolu bir hayat yaşayan Lady Chatterley’i konu alıyor. Chatterley, oldukça rahat bir yaşam sürerken bir evlilik yapıyor. Fakat bu evlilik süresince eşine olan sevgisi yavaş yavaş azalmaya başlıyor.

Duyguları ile boğuştuğu sırada karşısına, malikânelerinde bekçilik yapan birisi çıkıyor ve onunla şiddetli bir aşk yaşamaya başlıyorlar. Karşısına çıkan bu insan ile gerçek aşkın ve arzunun tadını alan Chatterley, duygularını saklamak istemiyor ve tüm geleneklere karşı gelerek hayatının aşkıyla birlikte olmak için çabalıyor.

Daha önce üç kez sinema filmi ve bir kez de dizide izleyicilerin karşısına çıkan Lady Chatterley karakterini 1955 yılında Danielle Darrieux , 1981 yılında Sylvia Kristel ; 2015 yılında Holliday Grainger ve 1993 yılında ise Joely Richardson tarafından canlandırılmıştı.