Emma Watson hüsrana uğrattı

Güzel yıldızın son film tam bir hayal kırıklığı oldu.


Harry Potter filminin yıldızı Emma Watson 'ın 'kariyerimin en zor rolü' dediği Colonia filmi İngiltere sinemalarında yalnızca 7 kişi tarafından izlendi. Üç haftada hasılat 47 sterlin oldu.

Sadece 7 kişi para verdi

Film, Reel Sinemaları tarafından Burnley, Widnes, Fareham, Hull and York'ta gösterime sunuldu. Filmi tahmini olarak sadece 7 kişinin para verip izlediği düşünülüyor.

Dağıtımcı firma sadece bilet satışlarına bakarak yorum yapmanın haksızlık olacağını, filmin internet üzerinden yayınlanmak üzere çekilip hazırlandığını söyledi.

Tarihi bir olaydan yola çıkıldı

Yaklaşık iki saat süren 2015 yapımı film 'Colognia Dignidad' tarihi bir olaydan yola çıkıyor. 1973 yılında hostes bir kızın Şili'deki Pinochet rejimi karşıtı, foto muhabiri erkek arkadaşının yanına gitmesiyle olaylar başlıyor. Çift daha sonra siyasi suçlarından dolayı maruz kaldıkları çeşitli işkencelerle mücadele ediyor.

'Kariyerimin en zor rolü' demişti

20 milyon sterlin bütçeyle çekilen politik gerilim türündeki 'Colonia' filminde, kaçırılan erkek arkadaşını bulmaya çalışan Lena karakterine hayat veren Watson, filmdeki rolünü 'Kariyerimin en zorlü rolü' sözleriyle tanımlamıştı: ''Lena rolünü okuduğumda çok korktum. Bu karakteri canlandırmak zorlu olduğu kadar tatmin edici. Daha önce hiç böyle bir rol oynamamıştım.'