En sıradışı film geliyor

Merakla beklenen Pamuk Prens’ten ilk görüntüler yayınlandı.


Ünlü senarist Birol Güven ’in merakla beklenen sıradışı projesi Pamuk Prens’ten ilk görüntüler yayınlandı. Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı benzeri olmayan filmin ilk teaserı kısa sürede büyük ilgi gördü. Merakla beklenen filmde, herkes kendi kimliğiyle yer alıyor ve Tamer Karadağlı ’nın özel hayatı tüm gerçekliğiyle gözler önüne seriliyor.

Şimdiye kadar reyting rekorları kıran birçok projeye imza atan Birol Güven’in en sıra dışı projesi Pamuk Prens’ten ilk görüntüler yayınlandı.

Türkiye'de bir ilk!  

Başrolünde Tamer Karadağlı’nın yer aldığı, Türkiye’de bir ilke imza atacak Pamuk Prens’in ilk teaserı kısa sürede büyük ilgi gördü.

Oyunculardan senaristlere, yönetmenlerden şirket çalışanlarına kadar herkes kendini oynadığı filmde, yapımcı Birol Güven'in yeni projesi Pamuk Prens'te oynaması için ikna etmeye çalıştığı Tamer Karadağlı'nın özel yaşamı, aşkları, çapkınlıkları tüm gerçekçiliğiyle gözler önüne seriliyor.

Mint Yapım imzalı Pamuk Prens, kadrosuyla da bir hayli iddialı. Sezonun en sıra dışı ve en gerçek projesinde, Tamer Karadağlı’nın yanı sıra, eski eşi Arzu Balkan , Pınar Altuğ , Yağmur Atacan , Hamdi Alkan ,Emel Müftüoğlu gibi birbirinden ünlü isim yer alıyor.

Yönetmenliğini Birol Güven ve Hasan Tolga Pulat ’ın üstlendiği, yılın en çok ses getirecek filmi olan Pamuk Prens’ in vizyon tarihi ise büyük bir merak konusu.