Erdal Beşikçioğlu tanınmayacak halde

Ünlü oyuncu 'Yeni dizi, yeni imaj' dedi


Kamuoyunun Behzat Ç. dizisiyle sevdiği tiyatrocu Erdal Beşikçioğlu , yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı. Sakallarını kesen ve kilo veren Beşikçioğlu, 'Yeni bir diziyle yeni imajımla seyircilerin karşısına çıkacağım.' mesajı verdi.

Yeni imajıyla tanıyamadılar

Amerikan Büyükelçiliği'nin Milli Gün Resepsiyonuna katılan Beşikçioğlu'nu davetliler yeni imajı nedeniyle tanımadı. Sürpriz bir çalışmayla gelecek sezonda hayranlarının karşısına çıkacağını söyleyen Beşikçioğlu, yeni dizinin içeriğini açıklamadı ama ipuçlarını verdi.

Yakında diziyle dönüyor

Beşikçioğlu, yeni dizide bir genetik profesörünü canlandıracağını söyledi. Dizinin adının insanda bulunan 46 kromozomdan yola çıkarak '46' olmasının planlandığını da kaydeden Beşikçioğlu, yeni dizide Behzat Ç.'deki bazı rol arkadaşlarının da yer alacağını açıkladı. Dizinin aralık ayında gösterime girmesinin öngörüldüğünü söyledi.

Tiyatro severleri ihmal etmeyecek

Beşikçioğlu, Ankara'dan sonra İstanbul'da açtığı Tatbikat Sahnelerinde tiyatro severler için iki ayrı oyun sahneleneceğini belirtti. Bunlardan birinin de 1980'li yıllarda hayatını kaybeden ve 20. yüzyılın Fransız oyun yazarı ve aktivisti Jean Genet'nin oyunu olacağını açıkladı.