Ersin Korkut bu kez ağlatacak

Komedyen Ersin Korkut bu kez bir dram tercih etti.


Defalarca farklı karakterlerde ekranlarda izlediğimiz Ersin Korkut , geçtiğimiz gün çekimleri tamamlanan “Parayı Bulduk” isimli sinema filminde bu sefer Komedi yerine Dramı tercih ederek her rolün üstesinden başarıyla gelebileceğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Daha önce Çok güzel hareketler Bunlar, Kutsal Damacana ve Ekşi Elmalar başta olmak üzere bir çok projede yer alan Ersin Korkut, Afrikalı Ali , Alay Cihan , Metin Yıldırım , Gülsüm Alkan , Metin Keçeci , Tahsin Taşkın , Mehmet Kurt , Hüseyin Elmalıpınar , Vahdet Çakar ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncularla kamera karşısına geçtiği filmde sergilediği olağanüstü performansıyla filmin yönetmeni İhsan Taş ve ekibinden tam not aldı.

Senaryoyu çok beğendiği için projeyi kabul ettiğini söyleyen Korkut sözlerini şöyle sürdürdü “Daha önce birlikte uzun yıllar çalıştığım ekip arkadaşlarım Metin Keçeci ile Gülsüm Alkan’ın da Projede olması beni çok mutlu etti. Set boyunca birlikte çok güzel vakit geçirdik, keyifli anlar yaşadık ve geçmişteki anılarımızı tazeledik. Yönetmenimiz İhsan Taş’ın da tüm ekiple yakından ilgilenip içten davranması, bizim enerjimizi daha da yükseltti ve Çok güzel bir işin ortaya çıkmasında büyük etkisi oldu. Bunca insanın özveriyle çalıştığı ve emek harcadığı bir iş hak ettiği değeri görecektir diye düşünüyorum” dedi ve aynı ekiple yeni projelerde de çalışacaklarının müjdesini verdi.