Eski eş ile yeni sevgili yan yana!

Burak Hakkı'nın sevgilisi Pappa ile eski eşi Sema Şimşek, birlikte poz verdi.


Burak Hakkı ile Sema Şimşek , 10 yıllık evliliklerini 2012 yılında noktalamıştı. Uzun süre ilişkisi olmayan Hakkı'nın kalbini Hara Pappa çaldı.

'Bir daha evlenmem' demişti

Manken Sema Şimşek'le evliliğinden Rüzgar adında bir oğlu olan Hakkı, yeminini bozdu. Boşandıktan sonra 'Bir daha evlenirsem eski eşim Sema ile evlenirim' diyen ünlü oyuncuyu sözünden Yunan aşkı Hara Pappa döndürdü.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Yunan güzel Hara Pappa'ya evlilik teklif eden Burak Hakkı, sevgilisini aileye de soktu. İkili, önceki gün oğulları Rüzgar için doğum günü partisi düzenledi.

Hara Pappa ve Sema Şimşek, selfie çeken Hakkı'ya birlikte poz verdi. Ünlü oyuncunun eski eşi Şimşek ile sevgilisi Pappa'nın iyi anlaştığı görüldü.

Düğünde eski eşi de olacak

Yunan model Hara Pappa ile kısa sürede nikah masasına oturma kararı alarak herkesi şaşırtan Burak Hakkı'nın düğün hazırlıklarına başladığı öğrenildi. Hayatını Komşu'da sürdüren 44 yaşındaki oyuncu, düğünü yaz sonunda Yunanistan'da yapmayı planlıyor. Burak Hakkı ile Yunan sevgilisinin düğününe dostluğunu sürdürdüğü eski eşi Sema Şimşek de davetli olacak.