Esrarengiz Güzel Belgrad’ı Salladı

Nesrin Cavadzade, festivale damgasını vurdu.


Başrolünde oynadığı Kutluğ Ataman imzalı “Kuzu” filmiyle Belgrad Uluslararası Film Festivali’ne katılan Nesrin Cavadzade , festivale damgasını vurdu. 
 
Festivalin açılış gecesinde kırmızı halı törenine oyuncak bir kuzuyla katılan Nesrin Cavadzade, kuzuyla verdiği pozlarda güzelliği ve sempatikliğiyle basının ilgi odağı oldu.  Yabancı basın geceyi dünyaya “Esrarengiz Türk güzeli Belgrad’a neşe getirdi” cümleleriyle duyurdu. 
 
Basına oyuncak bir kuzuyla poz veren ve şıklığıyla olduğu kadar sempatik tavırlarıyla da ilgi toplayan Nesrin Cavadzade’ye Sırp basını yoğun ilgi gösterdi. 

Kırmızı halıda Melih Yazgan’ın tasarımı siyah bir elbise tercih eden Nesrin Cavadzade;film gösterimi öncesinde basının sorularına verdiği eğlenceli cevaplarla da ilgi topladı. 

Uluslararası film camiasının büyük ilgisini çeken Kuzu, festivalin favorisi olarak gösteriliyor.  Belgrad Film Festivali 8 Mart’ta sonuçlanıyor. 

Kariyerinde katıldığı her festivalden ödül alan, Bağımsız Sinema’nın asi kızı Nesrin Cavadzade, Kuzu filmiyle 51. Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Kuzu, mayıs ayında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.