Evangeline Lilly 'Ant-Man and The Wasp''ile geliyor

Ant-Man'nin yeni halkası 'The Wasp' fotoğrafıyla merakları giderdi.Dünya çapında 518 milyon dolar gişe yapan çizgi roman uyarlaması Ant-Man'in 3 yıl arayla gelecek olan devam halkası Ant-Man and The Wasp' meraklılarını yeni gelen fotoğrafla heyecanlandırdı. Çekimleri devam eden filmden gelen yeni görüntüde Ant-Man'in büyük aşkı The Wasp'ı ilk kez kostümüyle görüyoruz.

Kareyi sosyal medyada paylaşan Evangeline Lilly fotoğraf aracılığıyla çizgi romanların yaratıcılarından Jack Kirby 'nin 100. yaş gününü kutlamayı da ihmal etmedi.

Ant-Man son olarak Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nda Kaptan Amerika'nın takımında karşımıza çıkmıştı. Sevimli kahramanımız bu kez The Wasp ile maceradan maceraya koşacak.

Filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Peyton Reed olacak. Filmin senaristleri Andrew Barrer ile Gabriel Ferrari...

Sempatik süper kahramanı bir kez daha Paul Rudd üstlenirken, büyük aşkını Hope Pym nam-ı diğer Wasp'ı da Evangeline Lilly canlandıracak. Bilimadamı Hank Pym rolünde Michael Douglas , Luis rolünde Michael Pena, Kurt rolünde David Dastmalchian da kadroya geri dönen isimler arasında yer alıyor.

Film ülkemizde 6 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek.