'Everybody Knows'tan poster var!

Asghar Farhadi imzalı, Cruz-Bardem'li 'Everybody Knows'tan yeni poster!Gerçek hayatta da birlikte olan Penélope Cruz ve Javier Bardem 'i kadrosunda barındıran Everybody Knows'tan yeni poster geldi.

'Vicky Cristina Barcelona” ile Penélope Cruz ve “No Country for Old Men” ile Oscar kazanan Javier Bardem ikilisinin başrolünde boy gösterdiği gerilim dram filmi Everybody Knows, 2 Oscar ödüllü ünlü İranlı yönetmen Asghar Farhadi ’nin imzasını taşıyor.

Bu yılki Cannes Film Festivali’nin açılış filmi seçilen gerilim-dram yapımı, çocukları ve eşiyle birlikte Buenos Aires’te yaşayan Laura adında bir kadının hikayesine odaklanıyor. Buenos Aires'te yaşayan Laura, kız kardeşinin düğünü için Madrid açıklıklarındaki küçük köyüne geri döner. Beraberinde 2 çocuğunu da yanında getirir. Ancak renkli bir aile kutlaması için dönen ailenin hayatı beklenmedik bir olay sonucunda tepetaklak olur. Yaşanan bu olay, Laura'yı derinden sarsarken, gizli kalmış pek çok sırrın da açığa çıkmasına sebep olacaktır.

İranlı yönetmen Asghar Farhadi'nin İber Yarımadası’nda çektiği tamamı İspanyolca olan filmde 2014 yapımı “Asabiyim Ben / Relatos Salvajes” ile tanıdığımız Ricardo Darín , Bárbara Lennie , Carla Campra ve Inma Cuesta gibi isimler de kadroda yer alıyor. Farhadi filmin yönetmenliğinin yanı sıra senaristliğini de üstleniyor.

Prömiyerini 8 Mayıs 2018'de Cannes'da yapan ve İspanya'da 14 Eylül'de vizyona girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz netleşmedi.