Ezgi Mola'ya altın günü gibi gala

Ünlülerin akın ettiği ‘Maide’nin Altın Günü’nün galası önceki akşam yapıldı.


Ezgi Mola ’nın başrolünde olduğu ‘Maide’nin Altın Günü’nün özel gösterimi önceki akşam Etiler Alkent’te yapıldı.

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun üstlendiği, Serkan Altuniğne ve Çağdaş Dinç senaryosunu yazdığı, başrolleri Ezgi Mola, Mesut Can Tomay , Gülhan Tekin , Hilmi Özçelik ve Demet Gül 'ün paylaştığı 'Maide'nin Altın Günü' filminin galasında ünlü yağmuru vardı.

Ezgi Mola, filmle ilgili, “İnanılmaz heyecanlı bir süreçteyim. Bir anda karar verip başladık. 24 günde çektik bitirdik. Çok kısa bir zamanda gerçekleşti her şey. Sete bir anda girip çıktık. 8 Aralık’tan itibaren film seyirciyle buluşacak. Umarım bizi hiç yalnız bırakmazsınız. Seyircinin salondan hep kahkaha içinde çıkacağına eminim.” dedi.

Mola, 'Maide Teyze’ için ‘Recep İvedik’in dişisi yorumu yapılıyor, siz ne düşünüyorsunuz? sorusuna şu yanıtı verdi: Alakası yok. Ama umarım gişede bahtı benzer. 

Filmde Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı Enis Arıkan’ın 70 yaşındaki annesi Selma Arıkan da oynadı.

Ünlü isimler akın etti

Ezgi Mola'nın Maide Teyze karakteriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlandığı filmin galasına Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Fatih Ürek , Saadet Işıl Aksoy , Demet Özdemir , Emrah Bülent Parlak gibi çok sayıda davetli katıldı.

Demet eli boş gelmedi

Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve Fatih Ürek galada sürpriz yaptı. Demet Akalın “Altın gününe eli boş gelmek olmaz. Biz böyle öğrendik. Kekler, kurabiyeler yaptık getirdik” diye konuştu. Sonra tüm davetlilere dağıttı. Ezgi Mola bu tatlı sürpriz karşısında hem şaşırdı, hem sevindi. “Altın günü işte böyle olur.” dedi. Ardından diyeti bozup kek ve kurabiye yedi. 

Maide Teyze'nin Altın Günü bugün vizyonda.