Fantasy Island'dan ilk fragman sürprizi!

Blumhouse'un yeni filmi Fantasy Island'dan ilk fragman yayınlandı.


ABC televizyonunda 1978-1984 yılları arasında yayınlanan ve döneminde oldukça popüler olan Fantasy Island dizisinin aynı adlı beyaz perde uyarlaması Türkçe ismiyle Hayal Adası filminden ilk fragman görücüyüe çıktı.

Başta Oscar ödüllü Kapan / Get Out olmak üzere Black Christmas, Karanlıkla Karşı Karşıya, Ma ve Ölüm Günün Kutlu Olsun gibi birbirinden başarılı yapımlara imza atan Blumhouse Productions imzalı Fantasy Island'ın yönetmen koltuğunda Doğruluk mu Cesaret mi? , Asla Pes Etme ve E-Katil filmlerinden de tanıdığımız Jeff Wadlow oturuyor.

Senaryosu ise Jillian Jacobs , Christopher Roach ve Jeff Wadlow'un kaleminden çıkan filmin başrollerinde Uyumsuz, Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 ve Karabasan'da da rol almış Maggie Q; Ant Man ve Wasp, Narcos: Mexico ve Kaçakçı filmlerinin yıldızı Michael Peña , Dave Bautista , Jimmy O. Yang ve Lucy Hale gibi isimler yar alıyor.

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak; Bir grup insan, gönüllerince eğlenecekleri, hayallerindeki birçok şeyi gerçekleştirebilecekleri Fantasy Island’a gider. İlk günlerde yolunda giden tatil planları bambaşka bir hal alacaktır. Çünkü tropik ada onların beklentilerinden tamamen farklı bir ortama dönüşmüştür. Karanlık temalar ve doğaüstü olaylarla karşı karşıya kalan insanlar, hayatta kalabilmek için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır. Esrarengiz biri olan Mr. Roarke'un misafirleri konusunda bazı gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Ama zamanla fanteziler kabuslara dönüşecektir.

Hayal Adası / Fantasy Island 14 Şubat'ta Türkiye sinemalarında gösterime girecek.