Fast & Furious 9’dan İlk Fragman!

Serinin 9. filminin sürprizlerle dolu ilk fragmanı ve karakter posterleri!


Vin Diesel ’in başrolde olduğu serinin 9. filminin sürprizlerle dolu ilk fragmanı ve karakter posterleri hayranların beğenisine sunuldu.

2001 senesinde başlayan aksiyon yarış serisinin yeni filmi, yeni hikaye ve yeni karakterlerle vizyona geliyor. Dominic’in kardeşi rolünde göreceğimiz John Cena ile olan savaşını izleyeceğiz. Filmde ayrıca serinin sevilen eski karakterlerinden Han da fragmanda görülüyor. 

Fragman gösterimi için Miami’de düzenlenen “Road to F9” isimli özel etkinlikte Wiz Khalifa, Ludacris, Ozuna, Cardi B ve Charlie Puth gibi özel isimler de sahne aldı. Daha sonra, yeni filmin fragmanı izlendi ve sosyal medya hesaplarında canlı olarak gösterildi.

F9 filminin posterlerinde kostümler ve arabaların tasarımlarını görebiliyoruz.

Vin Diesel ve Michelle Rodriguez gibi yıldız isimlerin başrolünde yer aldığı devam filmi Fast & Furious 9'ta ayrıca sevilen aksiyon yıldızlarından John Cena, Michael Rooker ve Jim Parrack ve Peaky Blinders dizisiyle ünlenen Finn Cole gibi isimleri bünyesine kattı. 

'Not All Blood Is Family' mottosuyla reklamını yapan yeni bölümün yönetmen koltuğunda Justin Lin bulunuyor. Filmin senaryosunu ise Daniel Casey ve Chris Morgan kaleme aldı. 

Fast and Furious 9, ülkemizdeki izleyicileriyle 22 Mayıs 2020 tarihinde buluşacak.