Fast & Furious 9'dan ilk kareler!

Hızlı ve Öfkeli 9'dan ilk set fotoğrafları sosyal medyadan paylaşıldı.


Çekimleri geçtiğimiz yıl tamamlanan ve 2 Ağustos'ta vizyona girmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw daha vizyona girmeden çekimlerine başlanan serinin dokuzuncu filminden ilk kareler gün yüzüne çıktı.

Merakla beklenen Fast and Furious 9 filminin çekimleri tüm hızıyla sürerken set arkasından ilk kare de ortaya çıktı. Serinin sevilen karakteri Letty Ortiz'e hayat veren güzel oyuncu Michelle Rodriguez 'in doğum günü kutlaması sette yapıldı. Çekimler arasında yapılan pastalı kutlama şerefine serinin yıldızları da bir fotoğrafta bir araya geldiler. 

Filmde Ramsey karakterini canlandıran oyuncu Nathalie Emmanuel 'in sosyal medya hesabından yayınlanan fotoğrafta Letty Ortiz karakterine hayat veren Michelle Rodriguez'in doğum günü kutlaması yer alıyor. Kutlamada başta serinin müdavimi yıldız oyuncular Vin Diesel ve Michelle Rodriguez olmak üzere John Cena , Tyrese Gibson , Anna Sawai , Jordana Brewster ve Ludacris gibi oyuncular ve filmin yönetmeni Justin Lin de yer alıyor.

Filmle alakalı gelen son dedikodulara göre, Hızlı ve Öfkeli 8'de Deckard ve Owen Shaw'ın annesi Magdalene Shaw olarak seyirci karşısına çıkan usta oyuncu Helen Mirren ve filmin kötü karakteri olan Cipher'ı canlandıran güzel yıldız Charlize Theron 'un devam filminde de yer alacağı konuşulmasına rağmen gelen ilk karede ikisi de yer almaması dikkat çekti.

Filmin yönetmen koltuğuna 2006 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden itibaren serinin diğer bölümlerini yöneten Justin Lin otururken, senaryoda ise Daniel Casey ve Chris Morgan 'ın imzaları var.

Serinin Dom'u Vin Diesel, Letty Ortiz'i Michelle Rodriguez, Dom'un kardeşi olan Mia'sı Jordana Brewster, Tej Parker'ı Ludacris, Roman Pearce'ı Tyrese Gibson, Sean Boswell'i Lucas Black ve Ramsey'i Nathalie Emmanuel gibi kadronun gedikli isimlerinin geri döndüğü 9. devam filminin kadrosuna Trainwreck, 12 Rounds, Marine, Blockers  gibi yapımlardan tanıdığımız WWE şampiyonu John Cena, Finn Cole , Vinnie Bennett ve Anna Sawai de boy gösterecek. Ayrıca John Cena'nın filmde kötü adam rolünde yer alabileceği de gelen dedikodular arasında...

Merakla beklenen Fast & Furious 9'un 22 Mayıs 2020'de vizyonda olması bekleniyor.