Feride'den ilk set kareleri geldi!

Zeynep Çamcı başrollü Feride'den ilk set fotoğrafları paylaşıldı.


Sevilen oyuncu Zeynep Çamcı 'nın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, aynı zamanda başrolde yer aldığı Feride filminin çekimleri başladı. Çekimlerde üçüncü gününe girilen filmin setinden ilk fotoğraflar da meraklılarıyla buluştu.

2010 yılında vizyona giren Recep İvedik 3'te rol aldıktan sonra 2012 yılında Leyla ile Mecnun dizisine ikinci sezonda dahil olan ve burada canlandırdığı Sedef / Leyla karakterleriyle geniş kitlelerce tanınan ve sevilen Zeynep Çamcı'nın ilk yönetmenlik denemesi olan Feride filminden ilk set fotoğrafları meraklılarıyla paylaşıldı.

Hayalet Dayı, Aslı Gibidir ve son olarak ekim ayı başında vizyona giren Hareket Sekiz filmlerinin başarılı yönetmeni Ali Yorgancıoğlu ile birlikte kamera arkasına geçen Zeynep Çamcı, filmin senaryosunu kaleme alırken aynı zamanda başrolde de yer alıyor.

Zeynep Çamcı'ya diğer rollerde yeni sezonda Survivor'da yarışacak olan Ersin Korkut ; Düğün Dernek, Kardeş Payı ve İşler Güçler gibi yapımlardan tanıdığımız Barış Yıldız ; Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım 2 ve Cinayet Süsü filmlerinin başarılı oyuncusu Aycan Koptur ; Hayat Bazen Tatlıdır, Kızlarım İçin ve Görümce gibi yapımlardan tanıdığımız Anıl Tetik ; Ceren Taşçı, Osman Akça , Ali Barkın ve Fırat Sobutay eşlik ediyor olacaklar.

Yer altında kahraman kostümleri dikilen bir atölyede terzilik yapan Feride'nin, emek ve sevgi hırsızı patronuna başkaldırıp iddialaşması ve daha sonra moda devlerine kafa tutan yolculuğunun anlatıldığı Feride'nin 24 Ocak 2020'de vizyonda olması bekleniyor.