Filinta dizisine bomba transferler!

Berrak Tüzünataç, Mustafa Avkıran, Rıza Kocaoğlu, Filinta'nın yeni oyuncularından bazıları.Filinta dizisine yeni sezonda ünlü transferler

Ekranların iddialı ve sevilen dizilerinden, yapımcılığını ES Film’in üstlendiği;”Filinta” bomba transferlerle Eylül ayında yeni sezona ‘Merhaba’ diyecek.

TRT ekranlarının yapım kalitesi dünya standartlarında olan dönem dizisi Filinta’nın yeni yüzleri arasında, Berrak Tüzünataç , Mustafa Avkıran , Rıza Kocaoğlu , Mürşid Ağa Bağ ve Asena Tuğal gibi  Tv, sinema ve tiyatronun sevilen, önemli isimleri yer alacak.
Yönetmenliğini Osman Kaya ’nın yaptığı, senaryosunu Altuğ Küçük ’ün kaleme aldığı ‘Filinta’ bu yıl kemikleşen oyuncu kadrosuna, sürpriz yeni isimleri de ekleyerek bambaşka bir ‘Filinta’ dünyasının kapılarını seyircileri için aralayacak.

Ekranların sevilen, deneyimli oyuncularının bir arada toplandığı ‘Filinta’nın kadrosuna dahil olan Berrak Tüzünataç, Mustafa Avkıran, Rıza Kocaoğlu, Mürşid Ağa Bağ ve Asena Tuğal, sürpriz karakterleri ile izleyenleri şaşırtacaklar.