Film Gecenize Eşlik Edecek Pijamalar

Evde oluşturduğunuz film gecesi konsepti için olmazsa olmazlar patlamış mısırlar ve konsepte uygun pijamalar ve panduflar.


Şimdi size dizi ve filmlerinizde eşlik edecek birbirinden eğlenceli pijama kombinlerini paylaşıyoruz.

Pop Corn Desenli Sevgili Pijaması

Partneriniz ile uyumlu kıyafetler giymekten hoşlanıyorsanız Hays markasına ait pop corn temalı sevgili pijama takımları tam size göre.  Beyaz ve somon renklerden penye pijama takımı oldukça rahat ve eğlenceli görünüyor.

Zürafa Baskılı Somon Pijama

Kız arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli bir uyum içerisinde olmak isterseniz somon renkte tasarlanmış zürafa baskılı bu koleksiyon tam size göre!

Aynı koleksiyona ait gömlek model, desenli ve desensiz parçaları kendi zevkinize göre seçerek renk uyumu yakalayabilirsiniz.

Penguen Baskılı Pijama Takımı

Sevimli penguen baskıları ile oldukça eğlenceli gözüken gömlek model pijama takımı gecenize renk katacak. Bej ve siyah ağırlıklı renklerden oluşan bu takımını aynı koleksiyona ait parçalarla birleştirerek eğlenceli bir kombin yapabilirsiniz. Penye kumaş ile tasarlanan ürün eğlenceli olduğu kadar rahat ve konforlu görünüyor.

Sade ve Günlük Kombin

Pijama moduna geçmeden önce gündüz saatlerinde sade ve günlük bir kombine ihtiyacınız varsa bej triko takım tam size göre. Sadece dizi – film saatlerinde değil, evde ve dışarıda da rahatlıkla kullanabileceğiniz kurtarıcı parçalardan oluşuyor.

Mor Pijama Kombini

Romantik bir film için size eşlik edecek zarif bir kombin. Kuzey ışıklarından esinlenerek tasarlanan Hays mor pijama takımı kendinizi zarif ve özel hissettirecek.  Aynı koleksiyona ait sabahlık, gecelik, şortlu takım gibi ürünlerle kendi kombininizi oluşturabilirsiniz.