Fırat Tanış ve Murat Akkoyunlu rap yaptılar

İki isim 'Öğrenci İşleri' filmi için stüdyoya girdi.24 Nisan’da vizyona girecek olan yeni nesil komedi Öğrenci İşleri için başrol oyuncularından Fırat Tanış ve Murat Akkoyunlu rap yaptılar. Kalan Müzik ’ten Evis Resmi’nin filme özel olarak bestelediği Öğrenci İşleri şarkısına stüdyoda eşlik eden Fırat Tanış ve Murat Akkoyunlu rap yaparken çok eğlendiklerini belirttiler.7’den 70’e herkesi kahkahaya boğmaya hazırlanan, 24 Nisan'da vizyona girecek olan yeni nesil komedi 'Öğrenci İşleri'i için başrol oyuncularından Fırat Tanış ve Murat Akkoyunlu rap yaptılar!

Kalan Müzik'ten Evis Resmi'nin filme özel olarak bestelediği Öğrenci İşleri şarkısına stüdyoda eşlik eden Tanış ve Akkoyunlu rap yaparken çok eğlendiklerini belirttiler. Murat Akkoyunlu, özellikle Fırat Tanış'la çalışmanın çok keyifli olduğunu, filmle beraber uyumlu bir ikili olacaklarını söyledi. Fırat Tanış ise;şarkı söylemenin onun için her zaman çok büyük bir keyif olduğunu ama rap yapmanın şarkı söylemek kadar kolay olmadığını, Murat Akkoyunlu ile şarkının eğlenceli bir bölümüne eşlik ettikleri için mutlu olduğunu dile getirdi.  

Akkoyunlu ve Tanış filmde baba yadigari hazırlık dersanesini zorlukla işleten Kısmet ile dersane arsasına AVM yapmayı gözüne kestiren, kurnaz müteahhit kardeş İsmet'i canlandırıyorlar. Onlara Yeliz Şar , Bora Akkaş , Begüm Öner ve Deniz Celiloğlu gibi son dönemin ünlü oyuncuları eşlik ediyorlar. Yapımcılığını Güzel İşler Sanat Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu “Geniş Aile” dizisinin senaristlerinden Kamuran Süner ’in yazdığı “Öğrenci İşleri”nin yönetmen koltuğunda ise Talip Karamahmutoğlu yer alıyor.