Fırıncının Karısı'ndan ilk fragman geldi.

Komedi filmi Fırıncının Karısı filminden ilk resmi fragman görücüye çıktı.


Alper Kul ve Büşra Pekin 'i başrole yerleştiren ve eğlence dolu geniş kadrosuyla çekilen komedi filmi Fırıncının Karısı'ndan ilk resmi fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini daha önce Leyla ile Mecnun ve Ulan İstanbul gibi başarılı yapımlarla karşımıza çıkan Murat Onbul 'un ve senaristliğini 2004-2007 yılları arasında TV'de yayınlanan Yabancı Damat dizisiyle tanınan Murat Taşkent 'in üstlendiği Fırıncının Karısı filminin başrollerinde Alper Kul ve Büşra Pekin'in yanı sıra Korhan Herduran , Ferdi Sancar , Seda Türkmen , Beyti Engin ve Ayça Koptur yer alıyorlar.

Filminin konusuna kısaca değinecek olursak Naif bir kadın olan Ferdane (Büşra Pekin) ve kocası fırıncı Mustafa (Alper Kul) ile sıradan bir yaşamı vardır. Genelde kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarındaki sıra dışı değişiklikler Ferdane'nin gözünden kaçmaz. Bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de kısa zamanda yanıldığını anlar. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir meraka sürükler.

Kocasındaki değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdane, kocasını peşine düşer. Bu sırada, İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü “Vahdi Dede”nin de olaya karışması işlerin daha da karışık bir hal almasına neden olur. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

Fırıncının Karısı filmi, 27 Eylül'de sinemalarda olacak.