Fransız komedisinden Türkçe afiş!

Seninle Başım Dertte filminden Türkçe afiş ve altyazılı fragman geldi.


Yönetmen koltuğunda Palanetarium, Sevgili Hedefim ve Zengin Avcısı filmlerinden tanıdığımız Pierre Salvadori'nin oturduğu, senaryosunu ise Salvadori ile birlikte Benoît Graffin ve Benjamin Charbit 'in kaleme aldığı Fransız komedisi Seninle Başım Dertte filminden ilk altyazılı fragman ve Türkçe poster yayınlandı.

 

Başrollerini Adèle Haenel ve Pio Marmaï'nin paylaştığı filmde ikiliye Audrey Tautou , Vincent Elbaz , Damien Bonnard , Hocine Choutri , Octave Bossuet , Norbert Ferrer gibi isimler eşlik ediyor.

Bir kahraman olan polis şefi Santi’nin eşi Yvonne, oğlu ile birlikte Fransa’nın güneyinde bir sahil kasabasında yaşamaktadır. Genç kadının oğlu, ölen babasını kendisine idol olarak belirler. Fakat Yvonne, herkesin gözünde kahraman olan kocasının ölümünün ardından, onun aslında yoz bir polis olduğunu öğrenir. Üstelik kocası, Antoine adındaki masum birinin 8 yıl hapis cezası almasına da neden olmuştur. Yvonne, öğrendikleri karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Kocasının yaptıklarını telafi etmek isteyen Yvonne, Antoine’a yardım etmeye karar verir. Hapisten salıverilen Antoine’yi arayan genç kadın, sonunda onu bulduğunda kendisini bir eskort olarak tanıtmak zorunda kalır. Yvonne, hapisten çıktıktan sonra yeni hayatına alışmakta zorlanan, ruhsal dengesini kaybeden Antoine’yi hayata döndürmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Seninle Başım Dertte 26 Nisan'da sinemalarda!