Gain eylül içeriği açıklandı!

Eğlenceli talkshow, dizi ve filmler eylül ayında yine Gain’de...


Türkiye’nin önde gelen dijital içerik platformlarından GAİN, eylül ayında da birbirinden kaliteli dizi ve filmleri izleyicileriyle buluşturuyor.

Jim Carrey ’nin başrollü Kidding, Matt Leblanc ile Liza Snyder ’in izleyiciyi kahkahaya boğan komedisi Man with a Plan ve sıradan bir adamın dünyayı kurtarma misyonunu üstlendiği Future Man bunlardan yalnızca birkaçı. Ayrıca beğeniyle izlenen Girlfriend Experience’ın 3. sezonu da yine Gain'de olacak.

Eylül ayında Gain ekranlarında ilk kez bir talkshow programı yayınlanmya başlıyor. İnternet dünyasını kahkahaya boğan “Dayı” tiplemesi, şimdi dijital medya platformu GAİN’de kendi şovuna başlıyor! 10 Eylül’den itibaren yayınlanmaya başlayacak ve her hafta yeni bölümleriyle izleyiciyi mizah ve eğlenceye doyuracak Dayı Şov, aynı zamanda GAİN’in ilk canlı talkshow programı olma özelliğini taşıyor.

Nazmi Sinan Mıhçı ’nın yetişkinlere yönelik olarak hazırladığı Kukla Kabare’nin sevilen karakteri “Dayı”, her bölümde sürpriz bir konuğunu ağırlayacak. Kendine has dili ve mizahıyla alıştığımız talkshow’lardan çok farklı olacak bu programda, Dayı’nın konuklarla oynayacağı oyunlar, yarışmalar ve yayın aralarındaki skeçler, izleyiciye eğlenceli bir yayın akışı sunacak.

İşte Gain eylül içeriği

1- Future Man

Senaryosunu Ariel Shaffir ve Kyle Hunter'in kaleme aldığı komedi macera aksiyon temalı dizinin başlıca rollerini Josh Hutcherson , Eliza Coupe , Derek Wilson ve Haley Joel Osment paylaşıyorlar.

Josh Futterman, anne ve babasıyla yaşayan, öz güveni düşük bir kapıcıdır. Üstün olduğu tek şey, distopyan bir dünyada geçen Cybergeddon isimli video oyununda dünyada birinci sıraya yerleşen 'Future Man' karakteridir. Josh, son seviyeyi atladığında oyunun içinden geldiğini iddia eden esrarengiz karakterler tarafından ziyaret edilir ve kendisine yakın zamanda gerçekleşecek olan bir istilaya engel olmak ve dünyayı kurtarmak için seçildiği söylenir.

 

2- Girlfriend Experience - 3. Sezon

Lodge Kerrigan, Amy Seimetz ve Anja Marquardt'in senaristleri olduğu dizinin başrollerini Riley Keough , Paul Sparks ve Julia Goldani Telles paylaşıyor.

Girlfriend Experience’ın sadece Gain’de izlenebilecek 3. sezonunda, bir nöroloji uzmanı olan Iris, okulu bırakır ve insan davranışlarını inceleyen bir teknoloji firmasına katılmak için Londra'ya taşınır. 'Kız arkadaş deneyiminin' işlemsel dünyasını keşfetmeye başladığında, müşteri seanslarının kendisine teknoloji dünyasında bir avantaj sağladığını anlar.

 

3- Kidding

Jim Carrey'nin başrolünde yer aldığı Kidding’de, Amerika’da bir neslin birlikte büyüdüğü, çocukların en sevdiği televizyon karakteri Mr. Jeff Pickles, aynı zamanda milyarlarca dolar eden bir marka imparatorluğunun da başındadır. Jeff eşi, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesiyle mutlu bir yaşantı sürmektedir. Ancak ailesinde yaşadığı ciddi sorunlarla baş etmesi gerektiğinde, sahip olduklarının ona hiç de yardımcı olmadığını görür. İzleyiciyi altüst eden kara komedi tarzındaki dizide Jim Carrey, acımasız bir dünyada var olmaya çalışan ve yavaş yavaş aklını kaybetmeye başlayan nazik bir adamı canlandırıyor.

 

4- Man with a Plan

Matt Leblanc ve Liza Snyder’in başrollerini paylaştığı Man with a Plan’da Adam Burns'un karısı Andi işine geri dönmek istiyordur ancak birisinin çocuklarla ilgilenmesi gerekiyordur. Bunun çok kolay bir iş olduğunu düşünen Adam, kendisinin çocuklarla ilgileneceğini söyler. Başına geleceklerden haberdar olmayan Adam, yeni ebeveyn görevleriyle baş ederken kendini komik durumlarda bulur.