Galada gözyaşları pınar oldu!

7. Koğuştaki Mucize filminin galasına duygusal anlar damga vurdu.


Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Nisa Sofiya Aksongur 'un paylaştığı 7. Koğuştaki Mucize filminin galası önceki akşam gerçekleştirildi. Filmi izleyen Perihan Savaş , Nebahat Çehre , Pınar Deniz duygusal anlar yaşayınca galadan ağlayarak ayrıldılar.

Günlerdir büyük bir heyecanla beklenen 7. Koğuştaki Mucize filminin ünlü akınına uğrayan galası önceki akşam Levent'te gerçekleştirildi. Başrollerini Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı filmin galasına Deniz Baysal , İlker Aksum , Özcan Deniz , Sarp Akkaya ve Pınar Deniz gibi ünlü isimler akın etti. Filmi izlerken duygusal anlar yaşayan bazı oyuncular, galadan erken ayrıldı.

Elma şekeri dağıtılıp 300 çocuğa maddi destek sağlandı

Galaya katılan konuklara elma şekeri dağıtıldı. Elma şekerleri sayesinde, TOG'un Dokuz Eylül Üniversitesi ile gerçekleştirdiği 'Bir Kuş Olsam' adlı proje kapsamında tutukevlerinde kalan 3-6 yaş arası 300 çocuğun ihtiyaçları karşılandı.

Ağlayarak ayrıldılar

Geceye erkek arkadaşıyla katılan güzel oyuncu Pınar Deniz, 'Ağlayacağımı bildiğim için rimel bile sürmedim.' dedi. Aralarında Perihan Savaş, Nebahat Çehre, Pınar Deniz'in de olduğu isimler filmden ağlayarak ayrıldı.

Fragmanı rekor kırdı

Güney Kore yapımı 'Miracle in Cell No. 7' adlı yapımdan uyarlanan filmi Mehmet Ada Öztekin yönetti, senaryosunu Kubilay Tat yazdı. Tanıtım videosu 4 milyondan fazla izlendi.

Memo'nun adalet arayışı

7 yaşındaki kızı Ova ile aynı zeka yaşına sahip Memo'nun cinayet iddiasıyla idamla yargılanmasını ve adalet arayışının anlatıldığı film bir Ege kasabasında geçiyor. 1983 yılında kasabada küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo'nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova'nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir.

7. Koğuştaki Mucize filminin kadrosunda ayrıca Celile Toyon , Yıldıray Şahinler , Yurdaer Okur , Deniz Baysal, İlker Aksum, Özcan Deniz, Serhan Onat , Mesut Akusta , Pınar Deniz, Deniz Celiloğlu , Keremcem ve Sarp Akkaya da yer alıyor.