Game Of Thrones'un yıldızı Türk filminde!

İki ülke mafyasını karşı karşıya getiren 'Kurye'nin çekimleri tamamlandı.


Yönetmenliğini Fikret Sanal ’ın üstlendiği ve senaryosunu Barış Özgür 'ün kaleme aldığı Türk Amerikan ortak yapımı 'Kurye' filminin çekimleri tamamlandı. Türk ve İrlanda mafyalarını karşı karşıya getiren gerilim filmi Göreme, Kapadokya ve Tuz Gölü’nde çekildi.

 

Ortak yapımcılığını O My God Films LLC. ve Aron Film'in yaptığı film bir kiralık katilin bir çift üzerindeki sorgu ve takibine odaklanıyor. Farklı hayatların kesişmesinden ilham alan filmde Game Of Thrones oyuncusu Eddie Jackson bir kuryeyi canlandırırken, yakşıklı oyuncu Burak Hakkı ise kuryenin peşindeki bir kiralık katile hayat veriyor.

Türk ve İrlanda mafyasının mallarına el koyan İrlandalı bir kurye cezaevine düşer. Hem sevgilisi hem de Türk ve İrlanda mafyası kuryenin tahliyesini bekler. Altınlarla dolu tarihi eser kaçakçılarına ait bir çanta  tesadüfen, işleri kötü giden ve ayrılmak üzere olan  bir Türk çiftin eline geçer. Bir kiralık katil ise hem kuryenin hem de çiftin peşindedir. Çiftimiz açgözlülüğün ve hırsın getirdiği kötü sürprizleri yaşamak zorunda kalır!  

Burak Hakkı ve Eddie Jackson'ın yanı sıra Ahmet Öztürk , Atilla Öner , Jane Herbert , Yunus İnan , Serdar Yıldırım , Tuğba Çınar ve Mustafa Eren ’in rol aldığı filmin önümüzdeki aylarda gösterime girmesi bekleniyor.