Game of Thrones yeni bölüm fragmanını 7 Milyon kişi izledi

Dizinin 6. sezonu 24 Nisan'da başlayacak.


Game of Thrones yeni bölüm fragmanı.Game of Thrones yeni bölüm fragmanı büyük ilgiyle izleniyor. 24 Nisan'da 6'ıncı sezonu başlayacak olan Game of Thrones dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. İki dakikalık video, kısa sürede yaklaşık 7 milyon kişi tarafından izlendi.24 Nisan'da başlayacak olan 6'ıncı sezon öncesi, fenomen dizi 'Game of Thrones (Taht Oyunları) 'ndan yeni bir fragman daha geldi. İki dakikalık video, yayınlandığı ilk gününde 7 milyona yakın bir izlenme oranı elde etti.

George R. R. Martin 'in epik fantezi serisi 'Buz ve Ateşin Şarkısı'ndan uyarlanan, dünyanın en çok izlenen dizilerinden 'Game Of Thrones'un 6. sezonuna sayılı günler kala yayınlanan ikinci fragmanı heyecan uyandırdı.

Beşinci sezonun son bölümünde saldırıya uğrayan Jon Snow'un ölüp ölmeyeceği konusu tartışılırken yeni sezon öncesi yayınlanan sinopsis bütün soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

John Snow hayranlarını üzen sinopsiste, 'Jon Snow ölür. Daenerys güçlü bir adamla tanışır. Cersei kız kardeşini tekrar görür.' ifadeleri yer aldı. John Snow'un cesedini gösteren bir sahneyle açılan yeni fragman da sinopsisteki iddiaları kanıtlar nitelikte.