Geniş Aile'den yeni görseller paylaşıldı!

Komedi filmi Geniş Aile: Komşu Kızı'ndan yeni video ve görseller geldi.


TV'de yayınlandığı 2009-2011 yılları arasında karakterleri ve replikleriyle çok sevilen diziden sinemaya uyarlanan Geniş Aile'nin; Geniş Aile: Her Türlü ve Geniş Aile: Yapıştır'ın ardından çekilen üçüncü filmi Geniş Aile: Komşu Kızı'nın sosyal medya hesabından röportaj videosu ve görseller paylaşıldı.

Yönetmenliğini ve senaryosunu Cüney İnay'ın üstlendiği filmin başrollerinde ailenin ve mahallenin asi çocuğu Cevahir rolünde Ufuk Özkan ve onun yancısı Ulvi rolünde ise Bülent Çolak 'ı izleyeceğiz. Diğer rollerde ise Cevahir'in eski sevgilisi Zeynep'i Rojda Demirer , Zeynep'in belalısı mafya babası Nebil'i Emre Altuğ ve Cevahir'in çilekeş annesi Muazzez'i ise Mine Teber canlandırıyor.

Bir oto yıkama açarak hayatlarına düzen tutturmaya çalışan Cevahir ve Ulvi’nin yolu bir tesadüf eseri, Cevahir’in hâlâ unutamadığı eski sevgilisi Zeynep’le kesişir… Zeynep, başındaki belayı savmak için Cevahir ve Ulvi’den yardım ister. Zeynep hiç istemediği halde, abisi Katip’in vasiyeti üzerine Nebil’le evlenmek zorundadır. Bu vasiyetin kırılacak tek yanı vardır o da Nebil’in bu evlilikten vazgeçmesidir. Cevahir ve Ulvi; Muazzez ve Kütük’ün de yardımları ile Zeynep’in uzaktan akrabaları gibi davranarak Nebil’i Zeynep’ten soğutmaya çalışırlar. Nitekim başarırlar fakat Nebil sandıkları kadar sevimli değildir. Nebil, Cevahir ve Ulvi'yi ummadıkları belaların içine sokar.

Geniş Aile: Komşu Kızı 2 Ağustos'ta sinemalarda!