Gişede 'Organize' zirve!

Organize İşler: Sazan Sarmalı, yaklaşık 924 bin seyirciyle zirveye kondu.


1-3 Şubat 2019 hafta sonu gişe raporları açıklandı. Organize İşler Sazan Sarmalı, açılışını Box Office Türkiye'nin birinci sırasında gerçekleştirdi.

Yılmaz Erdoğan 'ın 1400 salonda (ülke geneli toplam salon sayısının yaklaşık yarısına tekabül ediyor) gösterime yeni filmi Organize İşler Sazan Sarmalı, 923.663 seyirciyle açılışını gerçekleştirdi ve Box Office Türkiye'ye birinci sıradan giriş yaptı. Bu açılış miktarı, Erdoğan'ın filmografisindeki en iyi açılış performansı olarak da kayıtlara geçti.

Organize İşler'in devam filminin domine ettiği hafta sonunun en çok izlenen ikinci filmi de bir diğer BKM yapımı oldu. Vizyondaki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Can Dostlar, 145.809 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 1 milyon seyirci baremini geride bıraktı.

Bir önceki hafta sonunun gişe lideri Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, 132.495 seyirciyle üçüncü sırada kendine yer buldu.

Üçüncü hafta sonunu geride bırakan bir diğer yapım Çiçero, 54.882 seyirciyle dördüncü sırada yer aldı.

Ralph ve İnternet 2 ise 39.532 seyirciyle hafta sonu listesinin beşinci sırasında yer alan yapım oldu. (Kaynak: boxofficeturkiye.com)