Gişede zirve değişmedi!

7. Koğuştaki Mucize, 328 bin seyirciyle bu hafta sonunu da lider geçirdi.


1 - 3 Kasım hafta sonu gişe rakamları belli oldu. Buna göre 7. Koğuştaki Mucize yaklaşık 328 bin seyirciyle gişe liderliğini sürdürürken aynı zamanda hem seyirci ve hem de hasılat bakımından 2019 yılının şu ana kadar en iyi iş yapan filmi olmayı başardı.

7. Koğuştaki Mucize, hafta sonunda 327.856 seyirci tarafından izlenerek üst üste dördüncü hafta sonunda gişe listesinin zirvesinde yer aldı. Toplamda 3.654.710 seyirci tarafından izlenen film, Organize İşler Sazan Sarmalı'ndan beri üst üste dört hafta sonunu gişenin birinci sırasında geçirmeyi başarabilen ilk yapım oldu. Tüm bunların yanı sıra 7. Koğuştaki Mucize, toplam seyirci sayısında da Organize İşler Sazan Sarmalı'nı geride bırakarak şu an için yılın en çok izlenen filmi oldu.

Bir önceki hafta sonunda gösterime giren Cinayet Süsü, ikinci hafta sonu düşüş oranını sadece % 16,5 oranında tutarak 114.632 seyirciye ulaştı ve listenin ikinci sırasında yer aldı. Film, on günde toplamda 427.770 seyirci tarafından izlendi.

Beşinci hafta sonunu geride bırakan iki yapım ise sırasıyla üç ve dördüncü sıralarda yer aldı. Kral Şakir Korsanlar Diyarı, 78.480 seyirciyle listenin üçüncü basamağında yer alırken, Joker 54.990 seyirciyle dördüncü sırada kendine yer buldu. Haftanın merakla beklenen yeni filmi Terminatör: Kara Kader / Terminator: Dark Fate, 50.930 seyirciyle beşinci sırada açılışını gerçekleştirdi. (Kaynak: boxofficeturkiye.com)