Glass'tan ilk video görücüye çıktı!

James McAvoy ve Bruce Willis'li 'Glass'ın ilk tanıtım videosu yayınlandı.


'Altıncı His', 'İşaretler' ve 'Ziyaret' filmlerin usta yönetmeni M. Night Shyamalan 'ın yeni filmi James McAvoy ve Bruce Willis 'li Glass'tan ilk tanıtım videosu geldi. Videoda, X-Men serisinin genç Profesör Charles Xavier'ı BAFTA ödüllü İskoç aktör James McAvoy’un farklı alt kişiliklerinden ipuçlarına yer verilmiş.

M. Night Shyamalan'ın seyirci karşısına çıkan son filmi Parçalanmış ile en sevilen filmlerinden Ölümsüz'ü harmanlayacak olan gerilim filmi 'Glass'ta, American Horror Story serisinin yıldızı Sarah Paulson ; 'kendini süper kahraman sanan kişiler' konusunda uzmanlaşmış bir psikiyatrı canlandırırken, onun Philadelphia'daki akıl hastanesinde tedavi ettiği hastalarını ise Bruce Willis'in David Dunn'ı, Samuel L. Jackson ’ın Elijah Price, nam-ı diğer Mr. Glass'ı ve James McAvoy’un 23 alt kişilikle yaşayan Kevin Wendell Crumb'ı oluşturuyor.

Devam halkasında Dunn, Kevin Wendell Crumb'ın parçalanmış kişiliklerinden biri olan ve en tehlikelisi olarak öne çıkan The Beast'in peşine düşüyor. Bu kovalamaca sırasında Mr. Glass'ın gölgesi de yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Glass'ın bildiği kimi sırlar iki adam için de kritik düzeyde önem kazanıyor. Bir noktada bu üç tehlikeli adam, aynı hastanenin koridorlarlarında bir araya geliyor.

'Parçalanmış' filminin, Crumb'ın elinden kurtulmayı başaran tek genç kızı Cassie'yi canlandıran, The Witch filmi ile yıldızı parlayan Anya Taylor-Joy 'un yanı sıra 'Ölümsüz'de Dunn'ın oğlu rolündeki Spencer Treat Clark ve Price'ın annesi rolündeki Charlayne Woodard da kadroya geri dönüyor. 

'Glass' Türk sinemaseverlerle 18 Ocak 2019'da buluşacak.