Göktaşı'ndan ilk fragman!

Komedi filmi Göktaşı'ndan kahkaha dolu ilk fragman görücüye çıktı.


Köy esintili komedi filmi Göktaşı'nın ilk fragmanı yayınlandı. Yerli komedinin sevilen yüzlerinden Şafak Sezer 'in başı çektiği 'Göktaşı',  zengin kadrosuyla sonbahar aylarında kahkaha tufanı yaşatacak.

Başrolde Şafak Sezer, Ayhan Taş , Bülent Çolak , Tuna Orhan , Ceyhun Fersoy , Sinan Çalışkanoğlu , Mehmet Esen , Nilay Toprak ve Yılmaz Gruda 'nın rol aldığı yerli komedi filminin yönetmen koltuğunda Caner Erzincan oturuyor. Filmin senaryosunda da yine yönetmen Caner Erzincan'ın imzası var.

Filmin konusu; Trakya’da Günebakan köyünde yaşayanların en büyük derdi kuraklıktır. Kuralıktan kurtulmanın yollarını arayan köy halkı yağmur duasına çıkmaya karar verir. Dualar edilir edilmez tüm gözler semaya çevrilir. Herkesin gözü yağacak yağmurdadır. Fakat onlar beklediklerinden bambaşka bir şeyle karşılaşırlar. Gökten yağmur yerine göktaşı parçaları düşer. Herkes şok içerisindedir. Amerikalı, Alman ve Rus ajanlar inceleme yapmak için köye akın etmeye başlar ve incelemek için köylülerden aldıkları göktaşları için ciddi ücret öderler. Köyün muhtarı İsmet bu işten yararlanmaya kararlıdır ve çeşitli kurnazlıklarla halkın sattıklarından bağış toplar. Halk bir yandan ajanlara yüksek fiyatlarla göktaşlarını satmaya çalışırken bir yandan da muhtarın yaptığı kurnazlıklarla uğraşır. Bu sırada muhtarın şarkı olma hayalleri kuran oğlu Bahadır, köye haber yapmaya gelen muhabir Ceylan’a gönlünü kaptırmıştır. Günebakan köyü bu zamana kadar böyle bir curcuna yaşamamıştır.

'Göktaşı' 28 Eylül tarihinde sinemalarda olacak.