'Goodbye Christopher Robin'den Fragman Geldi!

Filmin yönetmen koltuğunda Simon Curtis var.


Biyografik uyarlama 'Goodbye Christopher Robin' filminden yeni bir fragman yayınlandı. Filmin başrollerinde Suicide Squad: Gerçek Kötüler filminden aşina olduğumuz uçarı güzeli Harley Quinn'i canlandıran Margot Robbie ile Domhnall Gleeson var.

Filmin Konusu

'Winnie the Pooh 'un yaratıcısı A. A. Milne'in hayatını temel alan filmde fenomen çizgi karakterlerin hayatımıza girme süreci yer alırken, bir yandan da Milne'in, oğlu Christopher Robin'in oyuncaklarıyla kurduğu ilişkiden nasıl ilham aldığını görüyoruz. 

Babası Alan Alexander Milne, annesi Daphne ve dadısı Olive ile sakin bir hayat süren Christopher'ın, oyuncaklarıyla kurduğu ilişki, babasına ilham veriyor ve ikonik karakter Winnie'nin ortaya çıkmasını sağlıyor. Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra büyüleyici masallar ile İngiltere'ye umut ve rahatlık getiren bu kitaplar bir anda büyük bir başarıya ulaşıyor ve Christopher'ın hayatı değişiveriyor. Ancak dünyanın gözü Christopher Robin'deyken tekrar aile olabilmenin bedeli ne olacak?

Milne'i Gleeson canlandırırken, Milne'in eşi Daphne'yi ise Robbie oynuyor. Dadı Olive, Kelly Macdonald ile can bulurken, filmin küçük Christopher'ını ise Will Tilston canlandırıyor. 

Biyografik yapımın yönetmen koltuğunda ise 'Marilyn ile Bir Hafta' filmiyle biyografi türüne aşina yönetmen Simon Curtis oturuyor.

Film 13 Ekim'de Amerika'da vizyona girecek.