Görünmez Adam'dan ilk fragman paylaşıldı!

Elisabeth Moss başrollü korku filmi Görünmez Adam'dan ilk fragman geldi.


Dünyaların Savaşı, Dr. Moreau'nun Adası ve Zaman Makinesi adlı bilim kurgu romanlarıyla tanınan Herbert George Wells'in klasik eseri Görünmez Adam'dan aynı adla beyaz perdeye tekrar uyarlanan filmden ilk fragman yayınlandı.

30'lu yıllarda çekilen korku filmlerinin günümüz teknolojisiyle tekrar çekilmesi fikriyle yola çıkıldıktan sonra çekilen Tom Cruise 'lu The Mummy'nin ardından şimde de Görünmez Adam / The Invisible Man yeniden seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Zengin bir bilim insanı olan eşinden kendisine taciz ve şiddet uyguladığı için boşanan Cecilia Kass'in, eşinin intiharı sonrası kendisine yüklü bir miras bıraktığının bildirilmesiyle yaşadığı dehşetengiz olayları çevresine kanıtlama ve nihai bir şekilde bu durumdan kurtulma mücadelesini anlatan filmin başrolünde ünlü oyuncu Elisabeth Moss yer alıyor.

Insidious: Chapter 3 ve Upgrade gibi yapımlarla adını duyuran Leigh Whannell 'in yazıp yönettiği filmin başrollerde Moss'la birlikte Storm Reid , Oliver Jackson-Cohen , Aldis Hodge ve Harriet Dyer yer alıyor.

Görünmez Adam, 28 Şubat 2020 tarihinde Türkiye'de gösterime girecek.