Greta'dan altyazılı fragman!

Isabelle Huppert ve Chloe Grace Moretz'li Greta'dan altyazılı fragman paylaşıldı.Dublin Film Critics tarafından ödüle layık görülen ve yılın en çok merakla beklenen gerilim - korku temalı filmleri arasında yer alan Greta'dan altyazılı ilk fragman görücüye çıktı. 

Başrollerini usta Fransız oyuncu Isabelle Huppert , genç ve yetenekli isimler olan Chloe Grace Moretz ile Maika Monroe 'nun paylaştığı filmin fragmanında, gizemli kadın Greta'dan kurtulmaya çalışan Frances'in mücadelesine ışık tutuluyor.

Filminin yönetmen koltuğunda Breakfast on Pluto, Özgürlüğün Bedeli, The Borgias gibi yapımların da yönetmenliğini yapan Neil Jordan otururken filmin senaryosunda ise Salgın, 39. Dosya ve Nabız filmlerinin senaryosunu üstlenen Ray Wright 'ın imzası var.

Filmin oyuncu kadrosunda son yılların en çok tercih edilen yıldız oyuncularından Chloe Grace Moretz; güzel ve başarılı Fransız aktris Isabelle Huppert; yeni nesil oyunculardan Maika Monroe'nun yanı sıra Jane Perry , Jeff Hiller gibi isimler yer alıyor.

Greta filminin konusu ise şöyle:

New York’ta tek başına yaşayan Frances oldukça uysal mizaçlı, büyük şehirde tek başına ayakta kalmaya çalışan, genç bir kadındır. Günün birinde metroda unutulmuş bir çanta bulur. Çantanın sahibi klasik müzik hayranı bir piyano öğretmeni olan Greta’dır. Çantayı sahibine ulaştırmaya kararlı olan Frances vakit kaybetmeden yola koyulur. Evine kadar gelip kendisine çantasını ulaştıran Frances’e teşekkür etmek isteyen Greta onu kahve içmeye davet eder. Bu sayede yolları kesişen ve birbirlerini tanımaya başlayan Frances ve Grera arasında kısa sürede beklenmedik bir arkadaşlık oluşur. Hem yakın zamanda annesini kaybetmiş olan Frances'in hem de kocasını kaybetmiş yalnız bir kadın olan Greta’nın bu arkadaşlığa ihtiyacı vardır. Ancak bir süre sonra Frances, anaç yapılı Greta hakkındaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Greta kurbanlarını evine çekmek için şehrin her tarafına tuzaklar kurmaktadır. Frances'in dikkatini verdikçe fark ettiği tuhaf detaylar sonucunda ikili arasındaki ilişki korkunç bir hal almaya başlar.

Greta ülkemizdeki izleyicileriyle 19 Nisan 2019 tarihinde sinemalarda buluşacak.