'Güldüy Güldüy' geliyorlar!

BKM'nin çocuk yıldızları yepyeni bir filmle şimdi de beyazperdede...


TV ekranlarında yayınlandıktan sonra herkesi sevgilisi olan Güldüy Güldüy Show'un çocuk yıldızları şimdi de 'Bizim Köyün Şarkısı' filmiyle perde demeye hazırlanıyor. BKM'nin yapımcılığını yaptığı ve Tuğçe Soysop 'un yönetmenliğini üstlendiği Bizim Köyün Şarkısı 26 Ocak'ta vizyona giriyor.

Filmin oyuncu kadrosu şu şekilde: Alper Sadıkoğlu, Alperen Efe Esmer , Arda Kalaycı , Arda Şahin , Arda Taşarcan , Berat Efe Parlar , Berkecan Akkaya , Ceren Reis , Defne Erşen , Dora Dalgıç , Duru Hoşver , Eda Döğer , Efe Aydın, Elif Sevinç , Enes Göçmen , Esat Polat Güler , Gülse Göçer, İhsan Berk Aydın , İkra Külahlıoğlu , İlknur Külahlıoğlu , Nehir Gökdemir , Taha Sönmezışık , Yusuf Batuhan Kıraç, Yusuf Kemal Kılkış, Zeynep Ilgın Çelik ve Tansel Öngel .

Sezai Aydın , Burak Kut , Yonca Evcimik ve Doğa Rutkay gibi deneyimli oyuncular da filmin kadrosunda olacak.

Filmin konusuna gelince...

İstanbul’da yaşayan Çınar’ın en büyük hayali müzik yarışmasına katılmaktadır. O, yarışma gününün gelmesini sabırsızlıkla beklerken babası bu sırada köye geri dönmeyi planlar. Babasının kararı karşısında yıkılan Çınar ne kadar karşı çıksa da babasını ikna edemez ve ailece köye dönerler. Zeki kız kardeşi Zeynep ile yeni yaşamlarına alışmaya çalışan Çınar yeni arkadaşlar edinmiştir. Gerçek dostluğun ne demek olduğunu arkadaşları sayesinde anlayan Çınar hayallerine kavuşabilecek midir?