Güllerin Savaşı'nda işler iyice karışıyor

Güllerin Savaşı 40. bölüm fragmanını yayınladı.Gülfem'in sırrı ortaya çıkıyor. Ömer ve Gülfem arasında soğuk rüzgarlar esecek. Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanı ve son detaylar haberimizde.

Güllerin Savaşı 39. Bölüm de: Gülfem’in hamilelik yalanının ortaya çıkması, işlerin daha çok karışmasına sebep oluyor. Gülfem’in hamile olmadığının ortaya çıkmasıyla, Gülru adeta küllerinden yeniden doğuyor. Sadece Gülru’nun değil, Cahide ve Cihan’ın karşısında da zor durumda kalan Gülfem, ağır bir darbe alıyor.
 
Gülfem’in oyununu bozan Ömer, her ne kadar doğru olanı yaptığından emin olsa da Gülfem’in, Gülru’ya olan zaafıyla ilgili uyarılarından rahatsızdır. Ömer, geçmişten gelen zaafını yenmek için Gülru’ya olan nefretine sığınır ve işleri iyice sertleştirir. Gülru ve Ömer arasındaki aşk-nefret çekişmesinden en büyük zararı, öfkeli aşıkların hesaplaşmasına şahit olan Cihan görür. Cihan’ın attığı sürpriz adım, başta Ömer ve Gülru olmak üzere herkesi şaşkına çevirir.
 
 Cihan, sinir krizi geçiriyor!
 
Gülru ve Ömer'in konuşmalarına şahit olan Cihan, iyileşmek ve sevdiği kadın uğruna savaşmak için sürpriz bir adım atarak, doğumgünü partisinde herkesin gözü önünde Gülru'yu öpmüştü. Bu sürpriz adım, herkeste şok etkisi yaratmıştı. Dizinin 18 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde ise Cihan'ın sinir krizi geçiriyor. Peki neden? Cevabı, Güllerin Savaşı 40. Bölüm fragmanında!