Güzel ikiliden romantizm yüklü bir aşk filmi geliyor

Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinççi 'Acı Tatlı Ekşi' ile çok şaşırtacak.


Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy ’un, oyuncu kadrosunda Yusuf Akgün , Gözde Türkpençe , Osman Alkaş , Füsun Demirel , Rahmi Dilligil , Ferda Işıl ve Somer Karvan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı “Acı Tatlı Ekşi” filminin afiş ve fragmanı görücüye çıktı.

BKM’nin sosyal medya hesaplarından paylaştığı afiş ve fragman dakikalar içinde beğeni yağmuruna tutuldu.

Bu film sizi çok şaşırtacak

Yılın aşk filmi “Acı Tatlı Ekşi” romantizm ile kurgulanmış bir aşk filmi olmasının yanı sıra sürprizlerle dolu acıklı hikayesi ile kalplere dokunacak…

Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirine aşıktır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu’ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu’nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Beş sene sonra yeniden birleşmek üzere bir ayrılık anlaşması yaparlar. Halbuki hayatın onlar için başka sürprizleri vardır.

Senelerce akıllardan çıkmayacak modern bir aşk hikayesi anlatan Acı Tatlı Ekşi, aşk adına yapılan fedakarlıkların dokunaklı bir resmini çiziyor. Ve gerçek aşkın zamana ve hayata meydan okuduğunu yeniden gösteriyor.

22 Aralık'ta vizyonda

BKM ile dünyanın önde gelen yapım şirketlerinden Koreli firma CJ Entertainment Turkey’in Türkiye’deki ilk ortak yapımı olan, yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu ’nun üstlendiği izleyenleri duygudan duyguya sürükleyecek film, 22 Aralık’ta vizyonda…