Güzel oyuncu aşk sarhoşu oldu!

Gökçe Bahadır, yeni sevgilisiyle birlikte görüntülendi.


Güzel oyuncu Gökçe Bahadır son olarak yeni sevgilisiyle birlikte Çeşme’de bir kafede otururken görüntülendi. Gökçe Bahadır ve sevgilisinin bir hayli keyifli olması dikkatlerden kaçmadı.

Şu sıralar Çeşme’de yeni sevgilisiyle tatil yapan Gökçe Bahadır, aşk sarhoşu...  Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yeni sevgilisiyle birlikte selfie çekerek ilişkisini dosta düşmana duyurmuştu. Güzel oyuncu, sevgilisinin telefonuna sık sık bakarak bir şeyler anlatıyor.  Öte yandan Çeşme’den İstanbul’a dönen Gökçe Bahadır, soluğu kız arkadaşlarının yanında aldı.  Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, kız arkadaşlarıyla birlikte çektiği bumerang videosunu, ‘’Bizim neyimiz eksik’’ notuyla hayranlarıyla paylaştı.

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, Hatırla Gönül dizisi yayından kalktıktan sonra Kadir Doğulu ’yla başrol teklifi aldığı “Beyaz Geceler” dizisindeki rolünü Seda Bakan ’a kaptırmıştı. Daha sonra Halit Ergenç ’in “Vatanım Sensin” dizisindeki yasak aşkı rolünü de kaptıran Gökçe Bahadır, tatile çıkmıştı.