Güzel oyuncu dizideki babasını anlattı!

İçerde'nin genç yıldızı Bensu Soral sette yaşadıklarını anlattı.


İçerde'nin genç yıldızı Bensu Soral , Haber Türk'e konuştu. Güzel oyuncu, Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü'nde okuyor, bitirmesi için 3-4 dersi var.

Genç oyuncu, İçerde dizisinin setini şöyle anlatıyor:

'İçerde’de yer almak büyük sorumluluktu, o yüzden daha çok çalışmak için çaba sarf ediyorum. Sahnelerime ağırlık veriyorum, hocayla çalışıyorum. Gelişimi ben de gördüm. Başta Çetin Tekindor , Mustafa Uğurlu ve genç oyuncuların etkisi var. Şanslı olduğumu biliyorum. Bunu sonuna kadar hak etmek istiyorum.

Çetin Abi hiç yorulmuyor

Sete ilk gittiğim gün Çetin Hoca’yla (Tekindor) karşılıklı sahnem vardı. Daha önce birbirimizi hiç görmemiştik, sete girdim ve “Bensu Hanım merhaba, ben Çetin Tekindor” diye tanıştı benimle. Adımı öğrenmesine epey şaşırdım. Bana öyle bir kibarlık, centilmenlik yaptı ve bu çok hoşuma gitti. O anı unutamam. Sette ondan o kadar çok şey öğreniyoruz ki. Mükemmel bir insan. Genceciğiz ama bazen set geç saatlere kadar sürünce yorulabiliyoruz, Çetin Abi hiç yorulmuyor. Enerjisi hiç düşmüyor, hep gülüyor. Bazen bizim suratlarımız düştüğünde bizi yükseltiyor, kendimize geliyoruz. Çok şey katıyorlar, bu çok önemli. Dizide şimdi ile geçmişin arasında bir oyun vermen gerekiyor. Flashback sahnesi varsa biz zaten bunu öncedenbiliyoruz. Bu kolaylık sağlıyor. Bize çok şey katıyor, öğretici oluyor.

Bir bölüm önden gittiğimiz için dizide ne olacağını biz de bilmiyoruz. Sette kendi aramızda konuşuyoruz. Bana göre Melek, Celal Baba’dan kopamaz. Ama barışacaksa da bu nasıl olacak açıkçası çok merak ediyorum. Çünkü senaryoyu okurken ne tahmin ediyorsak tam tersi çıkabiliyor, şaşırıyoruz. O yüzden her şey olabilir.