Güzel oyuncu ekranlara geri dönüyor!

Pelin Akil, “Aile İşi” dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.Yeni sezonda ne yapacağı merakla beklenen Pelin Akil 'in hayranlarına nihayet güzel haber…
Son olarak rol aldığı “Ne Münasebet” dizisinde izlediğimiz Pelin Akil’in adı pek çok diziyle anılmıştı, ama sessizliğini koruyan güzel oyuncu farklı senaryoları incelediğini söylemekle yetinmişti.

Bu dönemde tiyatro ve müzikal çalışmalarına ağırlık veren Pelin Akil bir yandan 14 Ocak’ta premieri yapılacak olan “İstanbulname” isimli müzikal için provalara devam ederken, bir yandan da yeni dizi projesi ile tekrar ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Pelin Akil, NTC Medya ’nın ATV için hazırladığı “Aile İşi” isimli komedi dizisinde kardeşlerine hem analık hem de babalık yapan iyi kalpli, ama bir o kadar hazır cevap “Müjde” karakterini canlandıracak.

Dizinin kadrosunda güzel oyuncuya partner olarak eşlik eden Ufuk Özkan ’ın yanı sıra, Füsun Demirel , Hasibe Eren , Murat Akkoyunlu ve Can Bonomo gibi birbirinden değerli oyuncular bulunuyor. Aralık başında çekimlerine başlanacak olan dizinin yönetmenliğini ise Jale Atabey yapacak. Diziyle ilgili detaylar önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.